Witamy na stronie Lenki Tuziskiej Listopad 2013 - Lenka ma już 7 lat!

Listopad, jak co roku upływa pod znakiem urodzin Lenki. Nie wiemy, czy wszyscy wiedzą, ale Lenka urodziła się dokładnie w dniu, w którym obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Bo to taka nasza Misia :) Choć już nie Misia, a piękna księżniczka.

W tym roku po raz pierwszy, poza huczną domową imprezą urodzinową, Lenka obchodziła urodziny również w przedszkolu. Dzieci odśpiewały Lence sto lat - i to w dwóch językach, przygotowały własnoręczne laurki z życzeniami, składały życzenia, a przede wszystkim super się bawiły. Lenka była zachwycona. Po przedszkolnej imprezie przyszła do domu i oświadczyła po swojemu, że ona następnego dnia również chce iść do przedszkola, ale pod warunkiem, że będzie dmuchała świeczki, a dzieci będą śpiewać sto lat. Impreza naprawdę udana.

Domowe urodzinki jak co roku obchodziliśmy hucznie - w tym roku tak hucznie, że aż w pewnym momencie Lenka musiała odpocząć. Przez cały dzień przez nasz domek przewinęło się mnóstwo gości. Było wesoło, głośno i słodko. Lenka dmuchała świeczki, aż na dwóch tortach.

Wszystkim gościom bardzo serdecznie dziękujemy, że byli z nami... nie tylko w tym dniu, ale przez te wszystkie lata. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku na swoich urodzinkach Lenka już sama na własnych nóżkach podejdzie do stołu z tortem. To takie nasze życzenia z okazji urodzin.

Zobacz galerię fotografii